598 ₴
299 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🎯 Якщо ви втомилися від тупих ножів і складно загострених лез, точилка для ножів з живленням від мережі 220 В стане незамінним помічником на вашій кухні або в майстерні. Вона дозволяє швидко, ефективно і без зусиль відновлювати гостроту як гладких, так і зубчастих ножів, а також забезпечує якісне заточування ножиць і викруток з різним підставою. Всього кілька рухів — і ваш інструмент знову в ідеальному робочому стані.
🎯 Дана точилка ідеально підходить для регулярного догляду за кухонним та побутовим інструментом. Вона незамінна для домашніх господарств, де потрібна швидка та якісна заточка ножів різного типу, чи то гладкі або зубчасті леза. Завдяки можливості роботи з ножицями та викрутками, оптимальна для використання в майстернях і гаражах для підтримки гостроти ріжучих деталей і інструментів. Пристрій дозволяє заощадити час і гроші, виключаючи необхідність частої заміни тупих ножів і надійно продовжуючи термін їх служби.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 360 г |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Точилка електрична |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Мініточильний верстат ELECTRIC SHARPENER 220 В, Точило для заточування ножів на кухні DV-22 |