💡 Кухонний електричний міксер RAF R-6629 просто незамінний на вашій кухні. Він простий у роботі, але при цьому багатофункціональний. Прилад здатний збити продукт до будь-якої консистенції. Швидкість та якість змішування інгредієнтів залежить від потужності пристрою. При такій потужності ви зможете досить швидко приготувати крем або замісити тісто, налаштувавши пристрій на задану швидкість. Міксер RAF R-6629 має 5 режимів швидкостей. Також є режим «Турбо», що збиває дуже швидко. Для зручності виконання різних функцій є два види насадок – віночки для збивання та гаки для тіста. Змінити їх можна простим натисканням кнопки.
💡 Режими роботи:
💡 Характеристики:
💡 Комплектація:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Режим Турбо | Так |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Ручний |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 185 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Ручний міксер RAF R-6629 Кухонний 5 швидкостей 800 Вт EJ-84 |