599 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


✨ Електроплита одноконфоркова Rainberg RB-009 2000Ват. 27*30см дискова нержавіюча сталь. Електроплита Rainberg RB-009 це економний та малогабаритний пристрій, оснащений одним малопотужним чавунним нагрівачем, потужністю 2000Вт. із регульованим термостатом. Покриття робочої поверхні з нержавіючої сталі. Якщо у вас небагато місця на кухні, то RB-009 стане незамінним помічником на вашій кухні або будь-якому іншому місці. А завдяки легкій вазі її можна взяти з собою на дачу. Живлення від мережі 220В. Порадуйте корисними та смачними стравами своїх рідних та близьких, тепер на вашій кухні стане більше вільного місця.
✨ Переваги:
✨ Характеристики:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Плита електрична настільна електроплитка, електроплити, Компактна настільна плита TL-78 |