1 298 ₴
649 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🛠️ Ця шкіряна сумка месенджер – це ідеальний вибір для тих, хто цінує вишуканий стиль та практичність. Виготовлена з високоякісної натуральної шкіри флотар чорного кольору, вона поєднує в собі елегантний дизайн та високу якість матеріалу.
🛠️ Характеристики:
🛠️ Не втрачайте можливість підкреслити свій стиль і завжди мати при собі все необхідне. Придбайте цю шкіряну сумку месенджер прямо зараз і насолоджуйтеся якістю та елегантністю в кожній вашій подорожі.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застежки | Замок |
| Товар | Модна сумка планшет на груди, Чоловіча стьобана сумка через плече Чоловіча чорна RX-48 |