1 198 ₴
599 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


⚡ Бездротова машинка триммер VGR V-073 поєднує в собі машинку для стрижки волосся та бороди зі змінними 4 насадками (1 мм, 2 мм, 3 мм, 4 мм). Використовуючи сам триммер без насадки, ви зможете створити рівні контури стрижки, підголити баки або вибрати шию.
⚡ Крім того, його можна використовувати для видалення надмірної рослинності на тілі. Ергономічний, легкий і компактний дизайн дозволяє легко володіти інструментом навіть новачкові.
⚡ Машинка для стрижки волосся VGR-V-073 відрізняється міцним корпусом, стійким до дії вібрації, низьким рівнем шуму, стильним дизайном, плавним ходом гострих лез, зручністю та тривалим терміном експлуатації. Леза виконані з високоякісної нержавіючої сталі, що забезпечує максимально довгу гостроту та комфортність використання. У комплекті йде зарядний шнур USB, а також щіточка для очищення та олія для лез.
⚡ Особливості:
⚡ Характеристики:
⚡ Комплектація:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Багатофункціональна акумуляторна машинка для стриження, Машинка для стриження акумуляторна з насадками TY-73 |
| Колір корпусу | Золотистий |