2 798 ₴
1 399 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📌 VGR Voyager V-649 Professional Hair Trimmer Shaver Set – це набір, що складається з тримера та електробритви. Тример для бороди і вусів і бритва мають ножі з нержавіючої сталі, що дозволяє їм справлятися навіть з найжорсткішим волоссям. Обидва інструменти мають захист від води IPX6, що дозволяє брати їх із собою в душ, не боячись зіпсувати, а також мають елегантний дизайн із гравіюванням.
📌 Машинка для стрижки волосся та бороди VGR V-649 має ряд переваг:
📌 Переваги тримера:
📌 Переваги шейвера:
📌 Характеристики:
📌 Харчування:
📌 Технічні особливості:
📌 Налаштування довжини:
📌 Насадки:
📌 Додаткова інформація:
📌 Матеріали:
📌 Габарити:
📌 Комплектація:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 7 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Гарний бездротовий тример VGR V-649, Машинка для стриження волосся з різними насадками AO-98 |
| Колір корпусу | Золотистий |