998 ₴
499 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🎯 Ця тактична наплічна сумка-кобура з піксельним камуфляжем є ідеальним рішенням для скритого носіння пістолета. Виготовлена з високоякісної тканини кордура, вона забезпечує надійний захист вашого зброї та аксесуарів. Розмір сумки 30 х 24 см.
🎯 Особливості:
🎯 Ця сумка-кобура є одним з найкращих варіантів для носіння зброї, поєднуючи в собі місткість, надійність та комфорт.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 30 см |
| Кількість лямок | 1 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Товар | Сумка через плече чоловіча плетена, Чоловіча сумка крос-боді портативна через плече HY-14 |
| Колір | Камуфляж |
| Ширина | 5 см |