1 598 ₴
799 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🛠️ Розумний автомобільний насос MX20033 з багатофункціональним цифровим дисплеєм, ліхтарем, Li-Ion акумулятором та зарядним пристроєм Type-C.
🛠️ Характеристики:


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний тиск | 10 атм |
| Напруга живлення | 12 В |
| Продуктивність | 90 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип | Двопоршневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура живлення | 3 м м |
| Додаткові характеристики | Потужність 100 Вт |
| Максимальний споживаний струм | 25 А |
| Манометр | Аналоговий (бар) |
| Напруга | 12 В В |
| Особливості | Манометр |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип насоса | Електричний |
| Товар | Насос для автомобіля 12v MX20033, Насос компресор портативний 12 в dc, компресор 12 вольтів DK-58 |
| Цикл роботи | 30 хвилин |