998 ₴
499 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🛠️ Надійна та якісна машинка для стрижки волосся Gemei GM 807 допоможе створити стрижку Вашої мрії. Ця функціональна машинка буде корисна як перукарю-професіоналу, так і тим, хто воліє стригтися вдома, не звертаючись до салонів.
🛠️ Завдяки зручності у використанні, машинка для стрижки волосся Gemei GM 807 стане просто незамінною у повсякденному житті. А ваші улюблені чоловіки завжди матимуть доглянутий вигляд.
🛠️ Ця машинка має надійні леза з нержавіючої сталі. Корпус виглядає привабливо та зручно розміщується в руці.
🛠️ Характеристики:
🛠️ Комплектація:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Машинка для стриження від акб Gemei GM-807, Набір для стриження з зарядкою Чоловічий тример окантовки FO-31 |