349 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


👉 Професійна стрижкова машинка Geemy GM-6605 виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Дуже проста у використанні, у комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки.
👉 Відрізняється своєю легкістю та компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акумулятора, що дозволяє зручно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи. Заряджається протягом 6 годин і заряджання вистачає приблизно на годину роботи.
👉 Рухоме лезо з нержавіючої сталі забезпечує тривале різання і не іржавіє. Завжди залишається гострим та високоміцним.
👉 Тример з низьким рівнем вібрації та надтихою конструкцією, робочим шумом всього близько 50 дБ.
👉 Характеристики:
👉 Комплектація:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 2 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Стильна машинка для стриження, Професійна окантовна машинка для стриження волосся YB-37 |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |