1 899 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


✨ Безмішковий циклонний пилосос Domotec MS-4404 призначений для ефективного сухого прибирання приміщень. Замість мішка для збирання пилу в корпусі пристрою використовується спеціальний контейнер, який відокремлює пил та бруд від потоку повітря за рахунок потужного циклонічного вихору. Завдяки цьому забезпечується висока ефективність збирання навіть при заповненому контейнері.
✨ Переваги:
✨ Характеристики:
✨ Комплектація:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 400 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 4500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Пилосос циклонний із регулюванням потужності Domotec, ефективний пилосос для дому, Пилососи з колбою RY-38 |