
3 798 ₴
1 899 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🔹 Контейнерний пилосос Rainberg RB-651 (2500W)контейнерного типу без мішка для збору пилу. Пилозбірник об’ємом близько 3 літрів легко миється і чиститься, достатньо дістати контейнер, викинути сміття і за необхідності вимити його. Стильний дизайн поєднується з компактними розмірами та легкою вагою 5 кг, спрощуючи прибирання та заощаджуючи місце.
🔹 Завдяки потужності двигуна 2500W прибирання стане простіше і набагато швидше. Має 4 фільтри очищення повітря, що запобігає попаданню пилу назад у приміщення. Довжина шнура 3,2 метри. Зручна телескопічна труба, потрібні насадки, кнопка змотування шнура

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Пилосос контейнерний без мішка, Пилосос для прибирання без мішка для пилу Пилозбірник потужний NY-35 |
| Колір корпусу | Зелений |