1 798 ₴
899 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📌 Стильний корпус виконаний з міцного негорючого пластику і не схильний до деформацій. Потужності обігрівача 1500 Вт достатньо для того, щоб обігріти кімнату площею до 15 м2. Але якщо стало жарко – є режим половинної потужності 750 Вт.
📌 Обігрівач має захист від перегріву, терморегулятор та три режими роботи.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 г |
| Товар | Дуйка електрична підлогова, Практичний тепловентилятор, Дуйка для дому, Тепловентилятор компактний ZP-77 |