17 950 ₴
Одномісні намети-розкладачки зеленого кольору RESTEQ!
Спальне місце розкладачки-намету розташоване на висоті 30 см від поверхні землі, що забезпечує захист від каменів, комах та вогкості.
Додатковий комфорт завдяки розширеній спальній зоні.
Легко трансформується у крісло для відпочинку чи розкладачку.
Намет має збільшений купол, що створює більше внутрішнього простору.
Міцна основа з двома додатковими опорами для більшої стійкості.
Намет-розкладачка встановлюється всього за кілька хвилин і поставляється в комплекті із зручною сумкою для перенесення.
Особливості:
Надміцний нейлон
Антимоскітна сітка на всіх вікнах та дверях
Піднята розкладачка для комфортного розташування над землею
Міцна алюмінієва рама з порошковим покриттям
Антикорозійні блискавки
Фурнітура найвищої якості
Внутрішні кишені для зберігання
Швидка та проста установка
Розмір у розкладеному вигляді: 210*86*115 см
Вантажопідйомність: 150 кг
Вага: 18 кг
Артикул: VA-1355623726
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RESTEQ |
| Колір | Зелений |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 115 см |
| Ширина | 210 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 86 см |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркаса (опор) | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Одномісний намет |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |