998 ₴
499 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🎯 Працездатність електроплити Domotec MS-5811 1500W регулюється за допомогою механічного перемикача. Має одну конфорку зі спіральним нагрівальним елементом.
🎯 Ніжки не ковзають поверхнею – вони прогумовані, завдяки чому ви з комфортом зможете експлуатувати цей прилад.
🎯 У приладу зручне, інтуїтивно зрозуміле керування. Приємний, стильний дизайн.
🎯 Характеристики електроплити:
🎯 Комплектація:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Плита підлогова потужна DOMOTEC, Мініплита для дому, Плита електрична потужна для готування страв PV-58 |