598 ₴
299 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

👉 Універсальний гнучкий штатив та кріплення.
👉 Призначений для смартфона та невеликої камери.
👉 Прекрасний штатив з легкого алюмінієвого сплаву, дозволяє розмістити на собі камеру вагою до 2,5 кг. Не боїться вологи, можна використовувати у воді.
👉 Швидко-складна конструкція з засувками дозволить розібрати штатив у робоче положення менше, ніж за хвилину.
👉 У складеному вигляді висота штатива всього 35 см. На майданчику є бульбашковий рівень для правильної установки штатива при зйомці панорам.
👉 Особливості:
👉 Характеристики:
👉 Комплектація:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.365 кг |
| Довжина у складеному стані | 360 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1040 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
| Тип | Трипод |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 104 см |
| Мінімальна висота знімання | 35 см |
| Технічний стан | справне |
| Товар | Тринога для камери, Штатив для фотоапарата та екшн камери, Штативи фотокамери Трипод тринога WA-19 |