249 ₴
⚡ Знищувач комах Electronic shock Mosquito killing BG-002 – ефективний помічник у боротьбі проти мух, молі, комарів та інших комах, що літають.
⚡ Пристрій працює тихо, безшумно, без застосування хімічних препаратів, не виділяючи запаху. Нешкідливий для людини та свійських тварин.
⚡ Корпус знищувача виготовлений з ABS пластику. Має практичний дизайн, невеликі розміри, що дозволяє носити його куди завгодно. Можна використовувати в спальні, холі, готелі, офісі та в будь-якому іншому місці, де потрібно вбивати комах, що літають.
⚡ За допомогою ультрафіолетового випромінювання пристрій приманює комах, де вони гинуть від електричного розряду струму.
⚡ Площа дії пристрою від 15 до 25 кв.м, якщо більше, ніж цей діапазон, рекомендується купувати кілька ламп для досягнення кращих результатів. Працює від USB-кабелю.
⚡ Характеристики:
⚡ Комплектація:



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Площа дії | 15 кв.м |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 130 г |
| Діаметр | 90 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мошок, Від метеликів/мотільців, Від комарів, Від комах, що літають |
| Товар | Знищувач комах для дому Electronic shock Mosquito killing lamp НА АКУМУЛЯТОРІ для походу на природу UL-48 |