798 ₴
399 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🛠️ Насос для перекачування дизпалива від компанії “Rewolt”. Серія занурювальних паливоперекачувальних насосів 38 діаметра на 12в і 24в. Дані насоси чудово зарекомендували себе в Україні завдяки своїй низькій ціні, хорошій продуктивності та довговічності.
🛠️ На відміну від аналогів насоси від компанії “Rewolt” вже обладнані додатковим фільтром у вигляді алюмінієвої сітки, що допомагає уникнути засмоктування сторонніх матеріалів у насос а також збільшує їх термін роботи.
🛠️ Особливості:
🛠️ Характеристики:
🛠️ Комплектація:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Діаметр насоса | 55 мм |
| Довжина кабелю | 2м |
| Напруга мережі | 12 В |
| Продуктивність | 12 літрів/хв кг/годину |
| Дозволені рідини | Олія, дизель |
| Способ установки насоса | Заглибний |
| Тип насоса | Електричний (від прикурювача) |
| Товар | Електронасос для перекачування рідини, Насоси паливоперекачуваючі, Насос для заправлення солярки ME-43 |
| Ток | 7А |