4 198 ₴
2 099 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

⚡ Контейнерний пилосос Rainberg Німеччина циклонного типу.
Пилозбірник великого об’єму достатньо лише дістати контейнер, викинути сміття та за необхідності вимити його.
⚡ Завдяки потужності двигуна 3700W прибирання буде набагато швидше та ефективніше.
⚡ Дана модель пилососа без мішка має фільтр очищення повітря, що запобігає попаданню пилу назад у приміщення.
🔺 Комплектація

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 4 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 3700 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Пилосос із добрими характеристиками, Компактний циклонний пилосос контейнерний для дому KM-57 |