479 ₴
✨ Плита RAF R8843 – є дуже мобільною та комфортною у використанні. Займає зовсім небагато місця і мало важить, тому Ви зможете використовувати її не тільки вдома, але й брати із собою на дачу, відпочинок і навіть у відрядження.
✨ З потужністю 1000 Вт плита забезпечує швидке і рівномірне нагрівання їжі. Ви можете легко контролювати температуру приготування за допомогою регульованих регуляторів, що дозволяє досягти ідеального результату для кожної страви. Регулювання відбувається за допомогою механічних поворотних перемикачів.
✨ Особливості:
✨ Переваги:
✨ Комплектація:




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Плита настільна емальована, переносна електрична плита Дискова для дому OU-17 |