1 098 ₴
549 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔹 Машинка для стрижки волосся VGR-082 є незамінним інструментом у роботі майстрів моделювання стрижок. Вона призначена для професійного використання в перукарнях, салонах краси, барбершопах та дозволена до застосування в домашніх умовах. Машинка для стрижки волосся
🔹 VGR-082 відрізняється міцним корпусом, стійким до впливу вібрації, низьким рівнем шуму, стильним дизайном, плавним ходом гострих лез, зручністю та тривалим терміном експлуатації.
🔹 Характеристики:
🔹 Особливості:
🔹 Комплектація:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Тример для волосся портативний VGR, машинка для стриження Машинка стриження волосся домашня JQ-83 |