749 ₴
🛠️ Робота-скарбничка, це одночасно іграшка і скарбничка і світильник, і сейф з кодовим замком.
🛠️ У нього можна покласти (а точніше він сам їх ковтає) як паперові гроші, так і монети, а потім, коли знадобиться дістати гроші, треба просто ввести свій встановлений код і відкриється передня кришка. Ваша дитина буде в захваті від такого робота і до того ж вона використовуватиме його як скарбничку для своїх особистих грошей.
🛠️ Переваги:
🛠️ Ваша дитина любить збирати дрібницю, відкладаючи її на свої маленькі бажання?
🛠️ Але старі скарбнички у вигляді свинок з прорізом для монет виглядають досить нудно, і дитина не зовсім захоплена процесом? Якщо вам це знайомо, пропонуємо вам те, що назавжди змінить ваші уявлення про накопичення грошей.
🛠️ Це новий електричний сейф-скарбничка Robot PIGGY BANK з кодовим замком, ліхтарем та музикою. Іграшка виглядає як справжній атрибут шпигуна: очі, що світяться, імітація звуків робота, можливість встановлення коду. Все це робить звичайну скарбничку справжнім захопленням для вашої дитини, з якою вона зможе забути про свій смартфон.
🛠️ Характеристики:
🛠️ Комплектація:




| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Скарбничка-сейф із кодом затягує купюри, Копилка для дітей, Дитячий сейф з електронним замком BJ-84 |