4 398 ₴
2 199 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🎯 Контейнерний пилосос Rainberg RB-651 (2500W) контейнерного типу без мішка для збирання пилу. Пилозбірник об’ємом близько 3 літрів легко миється і чиститься, достатньо дістати контейнер, викинути сміття і за необхідності вимити його. Стильний дизайн поєднується з компактними розмірами та легкою вагою 5 кг, спрощуючи прибирання та заощаджуючи місце.
🎯 Завдяки потужності двигуна 2500W прибирання стане простіше і набагато швидше. Має 4 фільтри очищення повітря, що запобігає попаданню пилу назад у приміщення. Довжина шнура 6 метрів. Зручна телескопічна труба, потрібні насадки, кнопка змотування шнура
🎯 Характеристики:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Контейнерний пилосос із циклонним фільтром, Потужний колбовий пилосос із контейнером, Пилососи для дому топ CA-31 |
| Колір корпусу | Зелений |