938 ₴
469 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

💎 Акумуляторна машинка для стрижки волосся VGR V-918 з дисплеєм і 4 насадками пропонує професійну якість стрижки в домашніх умовах. дизайн та міцна конструкція роблять її зручною у використанні та довговічною, що ідеально підходить для регулярного догляду за волоссям.
💎 Професійний чоловічий триммер VGR V-918 працює від потужного акумулятора, який забезпечує тривалий час роботи без необхідності частої підзарядки. професіоналів, так і для використання вдома. рухів, що робить процес стрижки зручнішим та ефективнішим.
💎 Характеристики:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 5 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Акумуляторна машинка для стриження волосся з насадками, Професійний тример із насадками PD-97 |