599 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📌 Тример для бороди та вусів, для волосся, для стрижки професійний акумуляторний бездротовий з насадками та дисплеєм 1, 2, 3мм VGR 5W 1500mAh Gold – зустрічайте чарівний помічник для вашого стилю. Цей елегантний інструмент не просто стриже і надає форму, він також має дивовижну технологію, яка дозволяє вам стежити за кожним міліметром вашого образу. інтегрований дисплей. Насадки різної довжини дозволять вам створити ідеальний вигляд з легкістю та точністю.
📌 Довіртеся цьому тримеру, щоб підкреслити свою унікальність і стиль з кожним рухом!
📌 Особливості:
📌 Характеристики:
📌 Комплектація:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 7 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Тример бездротовий VGR, акумуляторна машинка для стриження, Машина для стриження в домашніх умовах RY-15 |
| Колір корпусу | Золотистий |