449 ₴
✨ Штатив TR 3366 — це професійне обладнання забезпечить якісне проведення фотосесій та відеозйомок.
✨ Стійкість положення штатива забезпечують три телескопічні ніжки з наконечниками на шарнірі та гачок для вантажу, що стабілізує рівновагу.
✨ Висота кожної ніжки регулюється окремо, що дозволяє стійкіше встановити штатив на нерівній поверхні. Положення ніжок легко фіксується затискачами.
✨ Також штатив можна вирівняти за допомогою горизонтального рівня.
✨ Висота конструкції у складеному вигляді – 52 см, з розкладеними ніжками та центральним стрижнем – 135 см.
✨ Для встановлення камери передбачено універсальне кріплення 1/4 дюйма.
✨ Конструкція витримує пристрій вагою не більше 3 кг.
✨ Для встановлення смартфона присутній утримувач-адаптер з регульованими скобами під різні діагоналі екрана.
✨ Майданчик із 3D головкою дозволяє обертати гаджет по трьох осях, а рукоятка зробить процес управління більш плавним та зручним.
✨ Характеристики :
✨ У комплект поставки входить: складний штатив, тримач для телефону, чохол для транспортування.упаковка



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.6 кг |
| Довжина у складеному стані | 360 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1350 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Червоний |
| Тип | Головка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 135 см |
| Мінімальна висота знімання | 52 см |
| Технічний стан | справне |
| Товар | Професійний штатив для блогерів, стійка штатив для блогера телефона добрий ET-42 |