2 198 ₴
1 099 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🎯 Переваги:
🎯 Характеристики:
🎯 Зручна, стильна та надійна — сумка для тих, хто цінує якість і практичність!


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість лямок | 1 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Товар | Чоловіча нагрудна сумка універсальна, тактична нагрудна сумка для чоловіків кобура тактична QM-16 |