1 898 ₴
949 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔹 Тример Kemei KM-2313 18 в 1 — це професійний пристрій, створений для комплексного догляду за волоссям і бородою. Завдяки широкому набору насадок і ергономічному дизайну, він забезпечує точне стрижіння, акуратне оформлення і комфортне використання вдома або в подорожах. Зручне акумуляторне живлення з USB-підзарядкою гарантує свободу дій без обмежень кабелем, а надійні сталеві леза роблять процес безпечним і ефективним.
🔹 Тример Kemei KM-2313 підходить для щоденного догляду за зачіскою і бородою, забезпечуючи акуратний і доглянутий вигляд без відвідування салону. Пристрій допомагає швидко привести в порядок волосся різної довжини, акуратно оформити контури бороди і вусів, а також безпечно видалити небажане волосся в носі і вухах. Компактність і автономність дозволяють брати тример у подорожі або використовувати в дорозі, не залежати від доступу до електромережі.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 18 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Професійна машинка для стриження голови, Машинка-тример для стриження бездротова BL-12 |
| Колір корпусу | Золотистий |