938 ₴
469 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔹 Тактична сумка-рюкзак через плече із кордури (камуфляж)
🔹 Універсальна тактична сумка з жорстким корпусом і місько-армійським стилем — ідеальний вибір для військових, туристів, мисливців, рибалок і велосипедистів. Завдяки компактності, її зручно носити щодня, навіть підліткам для навчання або активного відпочинку.
🔹 Сумка легко трансформується у рюкзак, зручно фіксується однією лямкою, яка швидко регулюється пряжкою. Багато відділень та кишень дозволяють раціонально організувати простір. Міцна блискавка та водостійкий матеріал Cordura надійно захищають речі за будь-якої погоди.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Кордура |
| Об`єм | 8 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 53 см |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Товар | Тактична нагрудна сумка для чоловіків, чоловіча тактична сумка барсетка через плече CX-60 |
| Колір | Камуфляж |