559 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


⚡ Має приємну байкову поверхню з гарною окантовкою та внутрішні силіконізовані дроти, розділені якісним термо швом, який набагато надійніший за звичайну машинну стрічку.
⚡ Складається із двох шарів тканини, між якими знаходиться нагрівач. Товщина простирадла всього 7 мм. Матеріал – зносостійкий поліамід, що не накопичує електричний заряд і вологу, не викликає алергії і не вимагає особливого догляду. Забезпечена зручним перемикачем – два режими тепла і два крайні положення, в яких електропростирадло вимкнено. Два температурні режими: режим сну (нагрівається до 35°-40°С, споживає 40 Вт) та режим прогріву (нагрівається до 45°-55°С, споживає 80 Вт). Після прогрівання переводиться в економічний режим для постійної температури.
⚡ Включайте електропростирадло за 15 хвилин до того, як Ви укладатиметеся в ліжко. М’яке тепло рівномірно пошириться по всій поверхні виробу, надаючи заспокійливу дію та знімає напругу в м’язах.
⚡ Упаковується у зручний чохол для зберігання або транспортування.
⚡ Важливо: Прати електропростирадло не можна.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 150 см |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Машинне прання | Ні |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Тип | Електричні простирадла |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Електричне покривало ковдра електричне покривало 150х120 см, Електроковдра простирадло SB-98 |