
479 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🎯 Настільна плита Dario DHP151S– забезпечує зручність та надійність у використанні. Керування плитою здійснюється за допомогою поворотних перемикачів, що забезпечує простоту та надійність у регулюванні температури та потужності нагріву.
🎯 Нагрівальні елементи плити виконані у вигляді тінів, що забезпечує швидке та рівномірне нагрівання поверхні, а також ефективний розподіл тепла по всій плиті. Корпус виготовлений з нержавіючого стилю, що надає йому міцності та довговічності, забезпечуючи безпеку та надійність у використанні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dario |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Срібний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Якісна настільна електроплита Dario DHP151S 1500 Вт, Плита для готування їжі JT-58 |