Радіаторна решітка 60х120 см використовується як декоративний елемент на сучасних домашніх нагрівачах. Виріб обмежує доступ до батарей, захищаючи від опіків. Під час виробництва використовується якісна натуральна деревина. Довговічний ДВП-матеріал надійно спресований і не схильний до розшарування й розтріскування. Деталь легко встановлюється й вигідно підкреслює переваги інтер'єру.
Переваги:
Купити пластикову решітку для батареї дуб старий ви можете зв'язавшись із нашим менеджером по телефону 093 940 63 31.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Монтажний комплект | Ні |
| Варіант монтажу | Універсальний |
| Тип екрану | Екран «Короб» |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина екрану | 1200 мм |
| Знімна конструкція | Так |
| Глибина екрану | 30 мм |
| Висота екрану | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | РСП |