Кошик
160 відгуків
Категорії
Фільтри
Діапазон цін, грн.
Наявність
 • 10
Країна виробник
 • 10
Декоративна особливість 
 • 10
Структура поверхні
 • 3
Виробник
 • 10
+380939406331
Дмитрий
+380633271961
Алексей (viber)
+380672867069
Алексей
+380505074909
Дмитрий(viber)
Строй декор
Дмитрий
Україна Харківська область Харків ТЦ Барабашова, торговая точка 118

Вітражні плівки

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Будь-яка вітражна плівка самоклеюча – це прекрасний спосіб найбільш легко і оригінально оновити інтер'єрний вигляд кімнати або приміщення. Її головна особливість і перевага полягає в ідеальній і яскравою імітації дорогих вітражних стекол. Така плівка легко наклеюється на будь-які вироби зі скла, створюючи яскраву, неповторну гру світла і кольору.

За ціною вітражна плівка на скло дуже щадна по відношенню до бюджетів, а тому придбання навіть великих партій не створить на останні значною навантаження, на відміну від традиційних вітражів. Однак, незважаючи на дешевизну, дизайнерські та естетичні можливості плівки дуже і дуже великі, оскільки вона здатна вигідно прикрашати дзеркала, скла в міжкімнатних дверях або шибки на сонячній стороні.

Результат, який забезпечує вітражна плівка самоклеюча, вражає вже з самого моменту закінчення нанесення – приміщення буквально перетворюється на очах, незалежно від того, це ванна, вітальня або звичайний магазинний зал.

Що являє собою вітражна плівка самоклеюча?

Це досить тонкий плівковий матеріал стандартизованої ширини, що виготовляється з високоякісного поліестеру. Завдяки розвитку сучасних технологій, візуально і тактильно він высокоточно імітує техніку скляного вітража (формування скла з окремих скелець).

Что касается сферы применения, то пленку самоклеющуюся витражную купить стоит не только для украшения домашнего интерьера, но и для декорирования магазинов, выставочных залов и комплексов, ТРЦ и даже офисов. Она надежно прикрепляется к стеклу благодаря клейкому составу с обратной стороны, при этом со временем уровень адгезии сохраняется – пленка прочно держится в течение нескольких лет.

Преимущества пленки магазина «СтройДекор»

Доступная в каталоге нашего магазина продукция обладает целым комплексом веских преимуществ:

 • Полная водонепроницаемость.
 • Достойная термостойкость с широким температурным диапазоном.
 • Впечатляющая долговечность, измеряемая годами.
 • Выгодный ценовой диапазон.
 • Наклеивание не требует никаких навыков.
 • Широчайший ассортимент расцветок, обеспечивающий возможность подбора идеального варианта под любой интерьер.

«СтройДекор» пропонує самоклеющуюся плівку вітражну купити як монохромний, так і виконану в багатобарвному форматі. Ви легко можете вибрати декоративний ефект, що підходить саме під ваші запити і потреби.